nadvecher.bg

Най-често по какво четете учебници и помагала заради работата?

Bo

• 258
  • Сериен Читател и Автор
    • Профил
Аз уча Предучилищна и начална педагогика, първи курс, и заради заданията си дистанционно през втория семестър, се налага да наблегна на литературата по педагогическа психология и на литературата за деца, с цел анализ на произведенията.

А вие? Какви специалисти имаме тук? :)
Сериен Читател. Автор на разкази.

Налага ми се да си помагам с помагала по програмиране, тъй като преподавам ИТ и Информатика. В последно времено дори става така, че чета повече такава литература и по работа, отколкото художествена и за удоволствие  ;D Препоръчвам ти "Креативните училища. Революцията, която преобразява образованието" от Кен Робинсън, може да ти е от полза.
"Защото не съм, ако не мога..."

Bo

• 258
  • Сериен Читател и Автор
    • Профил
Налага ми се да си помагам с помагала по програмиране, тъй като преподавам ИТ и Информатика. В последно времено дори става така, че чета повече такава литература и по работа, отколкото художествена и за удоволствие  ;D Препоръчвам ти "Креативните училища. Революцията, която преобразява образованието" от Кен Робинсън, може да ти е от полза.

Благодаря ти. Ще си намеря тази книга :)
Сериен Читател. Автор на разкази.

Затрупала съм се вече с учебници по ветеринарна медицина... Специално си разширявах библиотеката заради тях.  :-X
Добре де, виж го това намаление ! Как да не си купя поне още една книга ?!

SMF spam blocked by CleanTalk