nadvecher.bg

Нова книга на "Здрач": ще препрочитате ли поредицата, преди да излезе?

bssmmle

• 168
  • Сериен Читател и Автор
    • Профил
Не знам чухте ли, че ще издават "Среднощно слънце": историята на "Здрач" от гледната точка на Едуард.

Има ли фенове, бивши и настоящи, тук?
Ще препрочитате ли книгите?
Ще си купите ли новата?
Какво мислите за избора на корица?
Сериен Читател. Автор на разкази.

Ето тази поредица, по случай новата гледна точка, бих прослушала на аудио, та макар и на руски, защото имам чувството, че ми е в главата, може би благодарение на филма, който чаках с нетърпение и който ми затвърждаваше всеки път книгата.

bssmmle

• 168
  • Сериен Читател и Автор
    • Профил
Ето тази поредица, по случай новата гледна точка, бих прослушала на аудио, та макар и на руски, защото имам чувството, че ми е в главата, може би благодарение на филма, който чаках с нетърпение и който ми затвърждаваше всеки път книгата.

Аз ще мина фен превода на 12-те глави, който четох преди 10г. като изтекоха онлайн. Тази книга няма да си я купя в хартиен вариант, колкото е да казват, че била различна от написаните преди десетилетие глави.

Линкът е:

https://mystical.catsboard.com/t74-topic?fbclid=IwAR0S_g-O72u5nsoQfebE7NwO56Aj35TjNh9r_57H8_u37qzxAp1hH_cZg2c
« Последна редакция: Май 11, 2020, 01:56:07 pm от bssmmle »

Аз съм фен и също съм чела фен превода. Книгите ме ги даваха, та ги нямам. Някой ден, ако детето се впечатли, ще й ги купя. Ще чакам да излезе в електронен вариант и така ще я чета.

bssmmle

• 168
  • Сериен Читател и Автор
    • Профил
Аз съм фен и също съм чела фен превода. Книгите ме ги даваха, та ги нямам. Някой ден, ако детето се впечатли, ще й ги купя. Ще чакам да излезе в електронен вариант и така ще я чета.

Сага е историята за прочитането ми на сагата "Здрач"  ;D Съквартирантката ми беше обсебена от "Здрач", след като гледа филма и започна да чете маниакално книгите онлайн. Стана ми любопитно, за какво е целия шум, и се включих в "дружното четене". Беше по време на затишие между изпити и исках да прочета нещо с различна тематика от войни, политика и дипломация. Университетската ни библиотека не предлагаше художествена литература тогава, и се насочих онлайн, тъй като тогава нямах излишни пари за книжни книги. Манията плъзна из етажа ни под наем и се състезавахме кой ще прочете поредицата най-бързо. После, вече като работеща си купих една по една книгите с твърди корици. След няколко години, трогната от един пост на мъж, искащ да изненада приятелката си с поредицата на която е фенка, му ги продадох в комплект. Към днешна дата бих препрочела само малкото съпътстващо "Затъмнение" книжле "Краткият втори живот на Бри Танър". Там страшно ми допадна темата за мотивацията на вампирите-аутсайдери при избора им дали да се включат към някоя клика с цел защита, или да останат номади. Иначе от два дни препрочитам фен превода и на моменти се смея на глас от сравнения. От Едуард наистина би станал страхотен нихилист сериен убиец на серийни убийци. Тази концепция ми допада много и вече си мисля, как бих я описала като сюжет самата аз.

И аз си имам история.

Не знаех за книгата до гледането на първи епизод. Като разбрах за нея, веднага ме снабди една тийнейджърка и я изчетох. От там нататък полудях и едно море беше изцяло посветено на другите 3 части. Започна се с чакането на филмите. Гледах ги на кино. На последната серия бях с дружка, бременна в 9 месец. Бебето ме рита и тя през нощта роди. Та си имам сладки спомени и никога нищо лошо няма да кажа за книгата и филма.

"Краткият втори живот на Бри Танър", също ми хареса.

А чете ли "Скитница". Съвсем друг свят, но много ми хареса. В топ 10 на любимите ми четива е.

bssmmle

• 168
  • Сериен Читател и Автор
    • Профил
И аз си имам история.

Не знаех за книгата до гледането на първи епизод. Като разбрах за нея, веднага ме снабди една тийнейджърка и я изчетох. От там нататък полудях и едно море беше изцяло посветено на другите 3 части. Започна се с чакането на филмите. Гледах ги на кино. На последната серия бях с дружка, бременна в 9 месец. Бебето ме рита и тя през нощта роди. Та си имам сладки спомени и никога нищо лошо няма да кажа за книгата и филма.

"Краткият втори живот на Бри Танър", също ми хареса.

А чете ли "Скитница". Съвсем друг свят, но много ми хареса. В топ 10 на любимите ми четива е.

Много хубави спомени :)
Филмите съм ги гледала само онлайн.
Харесвах Робърт Патисън като Седрик в "Хари Потър" и последствие изигра страхотен Дали в "Little Ashes".
Според мен, пича може да играе и тепърва ще го доказва, като бяга от сянката на ролята си на Едуард.
Кристен също я харесвах в други филми, като "Speak", където спря да говори след изнасилване.
Също добра роля имаше в "Into the wild", с режисьор Шон Пен, макар и екранното и време да беше много кратко.
Други книги на Стефани не съм чела. Не съм сигурна дали бих, освен ако не съм в съответното настроение.

Препоръчвам ти "Скитница". На светлинни години е от "Здрач". Ще те изненада Стефани. 

bssmmle

• 168
  • Сериен Читател и Автор
    • Профил
Препоръчвам ти "Скитница". На светлинни години е от "Здрач". Ще те изненада Стефани.

Добре :) Приемам :) Като я прочета ще ти пиша с мнение.

Ок. Ще ми е интересно.  ;D

SMF spam blocked by CleanTalk