nadvecher.bg

Препоръки от промоцията на Ciela

Препоръки от промоцията на Ciela
« -: Май 19, 2020, 09:38:06 am »
24 май наближава и с него наближава традиционната промоция на Ciela за 50% намаление на всички книги от издателство Ciela и Deja Book.  Какво бихте препоръчали от тези издателства и ако ще се възползвате от  промоцията, какво сте си набелязли ? :) ;D

Аз препоръчвам поредицата "Софийски магьосници" на Мартин Колев. За сега са издадени 3 книги, очакват се още две. Книгите са фентъзи (каква изненада), авторът не отстъпва на чуждите автори по заплетеност, обрати и динамика на събитята. Успял е да хване някой типично български черти. Ако харесвате фетъзи жанра това са книги, които определено не трябва да се пропускат.  ;D
« Последна редакция: Май 19, 2020, 11:57:04 am от emityy »
Добре де, виж го това намаление ! Как да не си купя поне още една книга ?!

Re: Препоръки от промоцията на Ciela
« Отговор #1 -: Май 19, 2020, 02:37:43 pm »
Чакам с нетърпение промоцията и съм се прицелила в "Последна спирка Аушвиц" от Еди де Винд. Обичам темата за Втората Световна война и се надявам и тази книга да си заслужава.

Feel

« Отговор #2 -: Май 20, 2020, 12:01:48 am »
Ще заложа на нещо от Джош Малерман. Скоро прочетох "Кутия за птици" и ми допадна доста. Искам да прочета още от Малерман

« Отговор #3 -: Май 20, 2020, 09:05:22 pm »
Цели три дни!

« Отговор #4 -: Май 22, 2020, 08:11:55 am »
Вече поръчах  8) Спрях се на "Последна спирка Аушвиц" от Еди де Вин и на "Креативен отбор" на Кен Косиенда.
"Защото не съм, ако не мога..."

SMF spam blocked by CleanTalk