nadvecher.bg

Авторски Кратък Разказ: Анонимен имейл

bssmmle

• 168
  • Сериен Читател и Автор
    • Профил
Хей, ти! Да, да ти. Не се обръщай назад, точно ти! Мъжът или момчето, кликнало на тоя загадъчен текст. Имам да ги казвам нещо. Откъде те познавам? После ще ти кажа. Сега се съсредоточи максимално, защото това е важно.

Да си жена в изцяло мъжка сфера е кофти. Винаги те подценяват заради котката, а не патката в гащите. Ето един безплатен съвет, момчета! Следващите ще ви ги таксувам. Никога! Никога! Никога! Не подценявайте изобретателността на жените. Няма значение в кой век сме и че сме пред компютъра. Женската изобретателност няма граници, подобно на глупостта, както е казал чичко Айнщайн. Мъжът може, пък може и да не е измислил огъня, ама жената е измислила приложенията му: готвене, топлене, осветление, пазене от животни, място за социални събирания... сещате се. После заради жени са се водили битки и войни, за които са се писали творби, сега водещи се за безсмъртни. Понеже има такова нещо като патриахатски шовинизъм, жената е трябвало да измисли начини да владее и движи събитията, дори и да изглежда пасивна отстрани. Вижте например, Клеопатра. Идеята за скриването в килима ми е любима. Или пък Шехерезада. С нейните приказки дава идеи на "господаря" си как да сломи врага. Реално погледнато, тя е блестящ военен стратег. Примерите могат да продължат, но мисля, че схванахте идеята ми. Жената винаги е била с хубав арсенал от оръжия отвън и отвътре. Така сме родени. И е проява на голямо тъпоумие ако не си използваш арсенала. Хабиш 'материалът. Срамота!

В 21 век е повече от лесно да си жена. Ако си умна. Лесно е и то не заради ония дето срамят рода ни и тормозят вербално, психически и физически мъжете, навирайки в лицето им небръснати крака, ръце и подмишници, и горейки на клада, самобръсначки Veet! Една тайна за вас: женските варианти не служат добре. Явно са мъжко изобретение. Върхът на маркетинга. Защото само мъжете могат да решат, че нашите косми по тялото не са със структурата на мъжките. Явно сте спали в часовете по биология, момчета! Та, мисълта ми е, че е лесно да си жена и да си използваш пълния арсенал в днешно време. Както вече казах, от нас стават страхотни военачалници. Имаме си компютри, смарт телефони, Интернет и въображение да си е*бе майката. Пълна анонимност. Кво ти трябва повече.... Сега, аз може да съм на границата на втори етап от затлъстяването. Да се задъхвам като ходя и качвам стъпала. Да имам мустак. Да имам криви зъби и очи. Да имам лупи вместо очила и уши, които стърчат. И вие, момчета да се обръщате на другата страна като ме видите. Или да ми обръщате внимание само от снизхождение, когато сме в компания, за да направите впечатление на моите приятелки, които сваляте, понеже сте чели някъде, че момичетата гледат и това освен как се държите с тях....

Ама като седна зад лаптопа вечер, с пуканки и 2 литра кола или пък в леглото с телефона и дистанционното, гледаща епизод от любимия си турски сериал и си чатя с теб. Знаеш ли колко въпроса ми трябва да ти задам, за да те накарам да си ме представиш каквато искаш и да лъскаш настървено мислейки си за мен до сутринта?! Знаеш ли? Между 5 и 10 по моите изчисления. Да ми искаш снимка, не е решение. Имам безброй опции. Мога да си избера от Интернет. Мога и да използвам снимка на някоя приятелка или братовчедка.... Преди или докато повръщаш от създадената от мен визуална картина (виждаш ли колко съм добра в създаването на такава, все едно съм от НАТФИЗ) си помисли колко би било хубаво да сме екип. Да съм на твоя страна и заедно на мачкаме врага напред и нагоре... Ще сме непобедими с твоята груба сила и моята тактика и визионерство за нещата извън кутията. Оставям те, до следващият път, със следната идея в главата...Вече ти казах за хитрината на Клеопатра с килима. Шехерезада пък е дала идеята за скриване в гърнета и засада на врага, докато е разказвала приказва на "господаря" си, уплашена до смърт да не и отреже главата.... И завършваща всяка нощ с многоточие, за да му е интересно по нататък... Но най-големият и трик е, че го е оставила да вярва, че той я води....

До скоро....

П.С. Всъщност съм напълно нормално изглеждащо момиче. Толкова нормално, че изобщо няма да ме забележиш разминавайки се с мен. Нарочно е! Възбужда ме да съм невидима...
Сериен Читател. Автор на разкази.

Re: Авторски Кратък Разказ: Анонимен имейл
« Отговор #1 -: Май 27, 2020, 03:54:11 pm »
Интересен край.  :)

bssmmle

• 168
  • Сериен Читател и Автор
    • Профил
« Отговор #2 -: Май 27, 2020, 04:57:27 pm »

Радвам се, че ти допада скромният ми разказ...  ;D

« Отговор #3 -: Май 29, 2020, 06:13:32 pm »

Радвам се, че те зарадвах.  :) Малко по малко ще ти изчета всичко тук.  ;)

bssmmle

• 168
  • Сериен Читател и Автор
    • Профил
« Отговор #4 -: Май 29, 2020, 06:47:51 pm »

Радвам се, че те зарадвах.  :) Малко по малко ще ти изчета всичко тук.  ;)

Скромно благодаря за интереса. Ще се радвам на обратна връзка от твоя страна, след прочитане.

SMF spam blocked by CleanTalk