nadvecher.bg

Заменям "Щиглецът" за нещо интересно

Заменям "Щиглецът" на Дона Тарт за нещо интересно. Ако е на Стивън Кинг, още по-добре, мога и да доплатя, ако трябва. "Щиглецът" е в отлично състояние, просто не е моето четиво и искам да я дам на човек, на който може да му допадне. Поздрави  ;)
"Защото не съм, ако не мога..."

Bo

• 258
  • Сериен Читател и Автор
    • Профил
Re: Заменям "Щиглецът" за нещо интересно
« Отговор #1 -: Юни 14, 2020, 12:00:43 pm »
Заменям "Щиглецът" на Дона Тарт за нещо интересно. Ако е на Стивън Кинг, още по-добре, мога и да доплатя, ако трябва. "Щиглецът" е в отлично състояние, просто не е моето четиво и искам да я дам на човек, на който може да му допадне. Поздрави  ;)

Хей. Мога да пробвам с тая книга, макар че не си падам по прекалено модерни български книги, обикновено се оказват боклук.

Имам една повтаряща се книга на Кинг, "Момичето, което обичаше Том Гордън". Хубава история за момиче, което се загубва в гората и трябва да оцелява. Проблемът ми с тази книга е пракалената употреба на бейзбол терминология. Кинг е болен по този спорт и тук се е развихрил, с героиня също болна на тази тема, и хлътнала по един играч. Иначе историята е хубава, ако превъзмогнеш бейзбола на всяка страница.

Ако ти е интересно, да разменим.
Пиши ми на лично или на мейла.
Сериен Читател. Автор на разкази.

« Отговор #2 -: Юни 16, 2020, 10:51:40 am »

Хей. Мога да пробвам с тая книга, макар че не си падам по прекалено модерни български книги, обикновено се оказват боклук.

Имам една повтаряща се книга на Кинг, "Момичето, което обичаше Том Гордън". Хубава история за момиче, което се загубва в гората и трябва да оцелява. Проблемът ми с тази книга е пракалената употреба на бейзбол терминология. Кинг е болен по този спорт и тук се е развихрил, с героиня също болна на тази тема, и хлътнала по един играч. Иначе историята е хубава, ако превъзмогнеш бейзбола на всяка страница.

Имам я! Като цяло на Кинг имам 51 заглавия  ;D Навит съм и за нещо друго интересно  8)
"Защото не съм, ако не мога..."

Bo

• 258
  • Сериен Читател и Автор
    • Профил
« Отговор #3 -: Юни 16, 2020, 01:48:19 pm »

Имам я! Като цяло на Кинг имам 51 заглавия  ;D Навит съм и за нещо друго интересно  8)

Ако си склонен към експерименти, и мислене извън кутията.... Вербувана.
Романът е на българска авторка, която прави и влогове за ревюта на книги.
Историята е за момиче, което си чати с българин онлайн.
Решава да отиде при него в Сирия, и да се включи в Ислямска държава, рамо до рамо с него, като негова съпруга.
Смята, че това е по-добре от живота удома, подплатен с домашно насилие.
Ето канала на девойката, ако решиш да провериш дали ще ти е интересна книгата и.

https://www.youtube.com/channel/UCpbCR7Tsh8LxPRUDpYk0Gcg/videos

Във форума включих и моето ревю за книгата, където няма спойлери на сюжета.
http://nadvecher.bg/index.php?topic=190.0
« Последна редакция: Юни 16, 2020, 02:21:12 pm от Bo »
Сериен Читател. Автор на разкази.

SMF spam blocked by CleanTalk