nadvecher.bg

Перфектните книги за подарък

Перфектните книги за подарък
« -: Юни 30, 2020, 11:42:17 am »
Привет на всички! Предполагам, че голяма част от хората тук често подаряват книги по различни поводи. Аз не правя изключение и в последно време започнах да се затруднявам в избора. Разбира се, относително е всеки път и според човека, за когото е предназначен подаръка, но нека всеки сподели своето мнение и опит. Мисля, че така ще си помогнем взаимно, когато решим да подарим книга на близък. Може да напишете и самия повод  ;)
"Защото не съм, ако не мога..."

Re: Перфектните книги за подарък
« Отговор #1 -: Юни 30, 2020, 01:58:03 pm »
Хубава тема, ще следя с интерес.
Аз съм от хората, които много обичат да им подаряват книги. Дори да са такива, които не са “моите”, ценя това, че ми е подарък и си ги пазя. На мен понякога ми е трудно да избирам книга за подарък. Ако познавам добре човека и знам какво е подходящо, няма да се затрудня.

venyg

« Отговор #2 -: Юни 30, 2020, 02:01:54 pm »
Ваучерът за книги също е много добър вариант, за човек,който чете много и не си сигурен дали ще уцелиш правилната книга, пък и не се разваля изненадата. Също и за човек,който не е свикнал да харчи много пари за себе си и има вероятност половината подарък да иде не по предназначение (сметки,храна и пр.)  ;D Мен тази година за рожденния ден точно така ме зарадваха, отворих си сайта, прегледах на спокойствие и си избрах.  :D

« Отговор #3 -: Юли 04, 2020, 01:07:35 am »
Най- често на майка ми подарявам книги, но знам кои биха й харесали. А за когото и да става дума, мисля, че е хубаво да познаваме литературните вкусове на човека, за да му подарим книга. Другият вариант е ваучер, както каза venyg. На мен тази година приятели ми подаряват книги, но ме питат за любими автори и жанрове.

« Отговор #4 -: Юли 04, 2020, 07:57:18 am »
Ваучерът за книги също е много добър вариант, за човек,който чете много и не си сигурен дали ще уцелиш правилната книга, пък и не се разваля изненадата. Също и за човек,който не е свикнал да харчи много пари за себе си и има вероятност половината подарък да иде не по предназначение (сметки,храна и пр.)  ;D Мен тази година за рожденния ден точно така ме зарадваха, отворих си сайта, прегледах на спокойствие и си избрах.  :D

И аз съм на същото мнение в случай, че не знаеш дали даденият човек има книгата или просто не можеш да избереш. Иначе, аз като подарявам, гледам винаги да е с твърди корици  ;D Последно подарих "Шогун"  ;)

« Отговор #5 -: Юли 19, 2020, 12:43:01 pm »
Напоследък подарявам ваучер за книга.
Преди това имаше период, през който купувах книги за емоционална интелигентност и личностно развитие- на пазара има множество заглавия. Харесваха ги получателите и споделяха, че дори им помагат  ;)

Louve

« Отговор #6 -: Юли 19, 2020, 12:45:20 pm »
Зависи от предпочитанията на близкия човек, за мен ваучер за някоя книжарница би било много подходящо😊

Tonya

« Отговор #7 -: Юли 20, 2020, 02:16:10 pm »
Ваучер е най - добрият избор.

SMF spam blocked by CleanTalk