nadvecher.bg

Най-интересната биография

Най-интересната биография
« -: Април 08, 2020, 10:35:15 am »
Трудна тема и дори спорна. Ясно е, че тук опираме до интереси, затова въпросът ми по-скъро е насочен за насока от безпристранстите. Ако сте футболни фенове, но сте чели и други биографии, моля да препоръчате. Аз лично с две ръце препоръчвам Кал, пот и кръв на Беър Грилс. Дълго време я подминавах, а основната причина бе, че я подценявах. Може би образът на Беър, ядящ скакалци и червеии в гората, някак ме караше да омаловажавам личността Беър Грилс. Но този човек е много повече от предаването, което го направи световноизвестен. А книгата мотивира...
Вие коя биография бихме препоръчали?

Re: Най-интересната биография
« Отговор #1 -: Април 20, 2020, 06:21:18 pm »
"Кал, пот и сълзи" съм я чел и наистина е много интересна. Като фен на предаването "Оцеляване на предела" определено ми допадна. Много добри са двете на сър Алекс Фъргюсън, тази на Златан Ибрахимович, както и биографията на Христо Стоичков. Всяка една от тях си заслужава, стига да си фен на футбола.
"Защото не съм, ако не мога..."

Feel

« Отговор #2 -: Април 23, 2020, 08:18:40 am »
Автобиографията на Майк Тайсън! Няма втора такава...

« Отговор #3 -: Май 26, 2020, 06:19:46 am »
Аз съм музикален фен и любимите ми авто- и биографии са на любимите ми изпълнители и музиканти, разбира се. На първо място, както се досещате е автобиографичната "Лунна разходка" на Майкъл Джаксън, макар да съм чела и биографиите, като тази от Тараборели. Пак на Тараборели много харесвам "Мадона- Интимно". Историите на Давид Бисбал, Дани Мартин, Фреди Меркюри... няма да ги изброявам всичките.

Много обичам да чета и книги за житейските истории на актьори и други популярни личности. Първата, която някога прочетох беше "Този живот" на Сидни Поатие. Бях тотално завладяна и след нея опознах и други големи хора чрез книгите- Чарли Чаплин, София Лорен, Патрик Суейзи...

SMF spam blocked by CleanTalk