nadvecher.bg

Търся книга...

Търся книга...
« -: Април 21, 2020, 10:53:31 am »
Видях, че няма такава тема и реших да я направя... Нека всеки, който търси дадена книга в електронен вариант, да пише тук заглавието и нейният автор, а останалите ще се опитаме да помогнем с каквото можем. Поздрави на всички!

I.S.

Re: Търся книга...
« Отговор #1 -: Април 21, 2020, 11:55:03 am »
Супер идея! Аз търся колекция "Милениум" на Стиг Ларшон и продължена от Давид Лагеркранс със заглавия "Взривената въздушна кула", "Момичето, което си играеше с огъня", "Мъжете, които мразеха жените", "Онова, което не ме убива", "Мъжът, който търсеше сянката си" и "Тя, която трябваше да умре". Ще съм много благодарна!  :)

« Отговор #2 -: Април 21, 2020, 12:51:50 pm »
Супер идея! Аз търся колекция "Милениум" на Стиг Ларшон и продължена от Давид Лагеркранс със заглавия "Взривената въздушна кула", "Момичето, което си играеше с огъня", "Мъжете, които мразеха жените", "Онова, което не ме убива", "Мъжът, който търсеше сянката си" и "Тя, която трябваше да умре". Ще съм много благодарна!  :)

Имаш ЛС ;)

venyg

« Отговор #3 -: Април 23, 2020, 02:31:29 pm »
Аз не можах да открия няколко книги на Дийн Кунц в сайтовете, които знам - "Дяволско семе", "Ключът към полунощ",  "Шепоти", "Вратата към декември",  "Наслада", "Обсебване",  "Съпругът", "Какво знае нощта" и "Невинност". Да се надяваме,че скоро ще може да се обикалят и книжните борси да ги потърся и там :)

« Отговор #4 -: Април 23, 2020, 04:39:40 pm »
Давид Лагеркранс: "Взривената въздушна кула", "Момичето, което си играеше с огъня", "Мъжете, които мразеха жените", "Онова, което не ме убива", "Мъжът, който търсеше сянката си" и "Тя, която трябваше да умре"

« Отговор #5 -: Април 23, 2020, 05:56:41 pm »
Давид Лагеркранс: "Взривената въздушна кула", "Момичето, което си играеше с огъня", "Мъжете, които мразеха жените", "Онова, което не ме убива", "Мъжът, който търсеше сянката си" и "Тя, която трябваше да умре"

Имаш ЛС :)

« Отговор #6 -: Април 23, 2020, 07:05:33 pm »
Аз не можах да открия няколко книги на Дийн Кунц в сайтовете, които знам - "Дяволско семе", "Ключът към полунощ",  "Шепоти", "Вратата към декември",  "Наслада", "Обсебване",  "Съпругът", "Какво знае нощта" и "Невинност". Да се надяваме,че скоро ще може да се обикалят и книжните борси да ги потърся и там :)

Някои от книгите, които си изброила ги има в MailBooks! ;)
Kindle (2019)

venyg

« Отговор #7 -: Април 23, 2020, 08:25:08 pm »

Някои от книгите, които си изброила ги има в MailBooks! ;)

Този не го знаех.  :) Много, много, много благодаря!!!

« Отговор #8 -: Април 27, 2020, 09:25:10 am »
Здравейте, търся последната част от Милениум - "Тя, която трябваше да умре". Някой може ли да помогне?

« Отговор #9 -: Април 27, 2020, 09:40:39 am »
Здравейте, търся последната част от Милениум - "Тя, която трябваше да умре". Някой може ли да помогне?

Имаш ЛС  :D

« Отговор #10 -: Април 30, 2020, 12:34:32 pm »
Търся "Макбет" на Ю Несбьо  ???

« Отговор #11 -: Април 30, 2020, 01:32:19 pm »
Търся "Макбет" на Ю Несбьо  ???

Писах ти на ЛС!
"Защото не съм, ако не мога..."

« Отговор #12 -: Май 14, 2020, 11:46:06 pm »
Привет! Търся "Лъжи на дивана" на Ървин Ялом...

« Отговор #13 -: Май 15, 2020, 08:58:33 am »
Привет! Търся "Лъжи на дивана" на Ървин Ялом...

Заповядай :) http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%DF%EB%EE%EC

« Отговор #14 -: Май 29, 2020, 10:53:32 am »
Здравейте, търся няколко книги на Жозе Родригеш душ Сантуш - Ръката на Сатаната, Ватиканът, Ключът на Соломон и Сигнал за живот.

SMF spam blocked by CleanTalk